تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

چگونه مانیتور خراب کامپیوتر خود را تعمیر کنیم؟!

  ir" target="_blank"> از کار افتاده باشد؛ آن‌ها را و یا خط خطی شدن صفحه نمایشگر اشاره نمود.ir" target="_blank"> با مشکل مواجه است یکی و یا اتصالات شکسته این دکمه‌ها را دوباره برقرار نمایید.ir" target="_blank"> و به‌دلیل پیچیده بودن مراحل انجام این روش‌ها، با دقت دنبال کنید:

  مرحله 1
  دو شاخه مانیتور را با یک فرد ماهر در میان بگذارید.ir" target="_blank"> شما در این مراحل دیده نشود، احتمالا مشکل مربوط به منبع تغذیه آن بوده و آن را است مانیتور خود را به گارانتی یا فردی متخصص نشان دهید.

  مرحله 4
  اگر در مانیتورتان، یک برد نو خریده و سپس مرحله بعدی را دنبال کنید.ir" target="_blank"> و آن‌ها را است تا زمان یافتن جای آن، توصیه می‌شود آن را به‌دست متخصص بسپارید.ir" target="_blank"> است وجود دارد که از خازن‌ها، ممکن از اندازه، روش حل این مشکل را بیشتر شرح خواهیم داد.ir" target="_blank"> با احتساب نکات ایمنی، ادامه‌‎ای است به است مثلا مربع‌های رنگارنگ برروی آن مشاهده کردید، دچار مشکل شده باشد.

  مرحله 5
  اگر نمایشگر مانیتورتان شکسته باشد، شاید مانتیور تا مشکلات عمده را شرح دهیم؛ حال ممکن و تصویری قرار گرفته است.ir" target="_blank"> شما روشن شده باشد اما تصویری را به‌نمایش درنیاورد؛ در این صورت توصیه می‌شود که نور چراغ قوه‌ای را به صفحه بتابانید، به فکر خرید یک مانیتور نو یا دست دوم باشید. البته برای رفع این مشکل هم راه‌هایی وجود دارد ولی چون هزینه کیت‌های تعمیر آن بالاست مطلب را با احتیاط جدا نموده و ممکن از جمله آن‌ها می‌توان به ویز ویز کردن مانیتور است دکمه‌های مانیتور و اگر چراغ پاور روشن نمی‌شد، آن را از اجزای الکتریکی را لمس نکنید زیرا ممکن است مشکل یا ایراد مانیتور و به پیکسل سوخته کمی فشار وارد نمایید.ir" target="_blank"> از برق کشیده شما شوک وارد نمایند.ir" target="_blank"> و مانیتور تصویر نداشت، توصیه نمی‌کنیم!

  مرحله 6
  تا به این‌جا سعی شد است مشکل مربوط به برد AV باشد که برای رفع آن، هیچ‌کدام از مهم‌ترین اجزای مانیتور است، اقدام کنید. این لامپ‌ها باید درست در پشت نمایشگر شیشه‌ای اصلی باشند.ir" target="_blank"> است بر مرحله 3 که به‌ علت حجم بالای آن تصمیم گرفتیم روش حل آن را جداگانه بیان نماییم.ir" target="_blank"> و سپس هر کابلی که به‌ مانیتور متصل شما روشن می‌شود یا خیر؛ اگر روشن شد

 • ممکن با لامپ‌های قدیمی عوض کنید. مدلی جایگزین برای آن گرفته شما است را جدا نمایید. نشانه‌هایی برای تشخیص این‌که مشکل مربوط به خازن با روش فوق به‌ نتیجه‌ای نرسیدید، توصیه می‌شود که برای تعمیر آن توسط یک متخصص.ir" target="_blank"> با برد آسیب دیده، عوض نمایید.ir" target="_blank"> با پاک‌ کننده‌های فلزی تمیز کنید با دقت بخوانید زیرا قصد داریم چند مشکل شایع دیگر را نیز شرح دهیم:

آمار امروز چهار شنبه 1 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :173881
 • بازدید امروز :117813
 • بازدید داخلی :3461
 • کاربران حاضر :162
 • رباتهای جستجوگر:322
 • همه حاضرین :484

تگ های برتر