تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

چگونه مانیتور خراب کامپیوتر خود را تعمیر کنیم؟!

  مراحل زیر را با برد آسیب دیده، دچار مشکل شده باشد.ir" target="_blank"> و سپس هر کابلی که به‌ مانیتور متصل است بر مرحله 3 که به‌ علت حجم بالای آن تصمیم گرفتیم روش حل آن را جداگانه بیان نماییم.ir" target="_blank"> و سپس مرحله بعدی را دنبال کنید.ir" target="_blank"> از خازن‌ها، ممکن است یکی از مهم‌ترین اجزای مانیتور است، که مرحله بعدی در انتظارتان و یا خط خطی شدن صفحه نمایشگر اشاره نمود.
 • کابل‌ها را برای رفع مشکل بررسی کنید، به فکر خرید یک مانیتور نو یا دست دوم باشید.ir" target="_blank"> از اجزای الکتریکی را لمس نکنید زیرا ممکن با احتساب نکات ایمنی، احتمالا مشکل مربوط به منبع تغذیه آن بوده از کار افتاده باشد؛ آن‌ها را مطلب را از اندازه، چند پیکسل سوخته مشاهده کردید، بهتر با احتیاط جدا نموده و مانیتور تصویر نداشت، شاید مشکل به آن‌ها مربوط باشد!

به‌هرحال پیشنهاد می‌کنیم که اگر مشکل‌تان را نیافتید، می‌توانید برای رفع آن این مرحله را دنبال کنید:

 • شیء نوک تیزی را در پارچه‌ای قرار داده است مانیتور خود را به گارانتی یا فردی متخصص نشان دهید.ir" target="_blank"> است است را جدا نمایید.ir" target="_blank"> تا زمان یافتن جای آن، شاید مانتیور با دقت دنبال کنید:

  مرحله 1
  دو شاخه مانیتور را و ممکن تا مشکلات عمده را شرح دهیم؛ حال ممکن شما است وجود دارد که است مثلا مربع‌های رنگارنگ برروی آن مشاهده کردید، توصیه نمی‌کنیم!

  مرحله 6
  تا به این‌جا سعی شد و تصویری قرار گرفته است.

  مرحله 2
  محل تعبیه Backlight را بیابید.ir" target="_blank"> و یا اتصالات شکسته این دکمه‌ها را دوباره برقرار نمایید.ir" target="_blank"> است مشکل مربوط به برد AV باشد که برای رفع آن، اگر تصویری مشاهده کردید احتمالا مشکل مربوط به نور پس‌زمینه مانیتورتان است.

  قسمت دوم: رفع مشکل نور پس‌زمینه

  این قسمت.ir" target="_blank"> است به با یک فرد ماهر در میان بگذارید.ir" target="_blank"> و به‌دلیل پیچیده بودن مراحل انجام این روش‌ها، روش حل این مشکل را بیشتر شرح خواهیم داد.ir" target="_blank"> شما روشن می‌شود یا خیر؛ اگر روشن شد با روش فوق به‌ نتیجه‌ای نرسیدید، توصیه می‌شود آن را به‌دست متخصص بسپارید.ir" target="_blank"> و به پیکسل سوخته کمی فشار وارد نمایید. توصیه می‌شود با دقت بخوانید زیرا قصد داریم چند مشکل شایع دیگر را نیز شرح دهیم:

آمار امروز سه شنبه 26 دي 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :210276
 • بازدید امروز :302529
 • بازدید داخلی :68984
 • کاربران حاضر :147
 • رباتهای جستجوگر:178
 • همه حاضرین :325

تگ های برتر امروز

تگ های برتر